HAKKIMIZDA

Sade Bilgi olarak 2021 yılında altyapı çalışmalarını yaparak 2022 yılında yayına aldığımız sitemizde temel amacımız sosyal medya ve teknoloji ile ilgili konularda daha çok bilgiye ihtiyaç duyan kişileri mümkün olduğu kadar bilgilendirmektir.

Hiç bir ticari kaygı gözetmeksizin tamamen hobi olarak yaptığımız bu işte sunduğumuz makalelerimiz hiç bir şekilde kopya içeriğe sahip olmayıp tamamen yaşanan tecrübe ve araştırmalar neticesinde yayına alınmaktadır.

Yayıncılık alanı olarak asıl amacımız aşağıdaki temel konularda mümkün olduğu kadar bilgi vermektir;

  • Sosyal Medya
  • Teknoloji
  • İş Fikirleri

Sitemizde verilen hiç bir bilgi kesin doğrudur demiyoruz size bildiğimiz aktarmaya çalışıyoruz. Tamamen kendi fikirlerimiz doğrultusunda oluşturulmuş makalelerimizde yazılan yazılar herkes için geçerli olmayabilir. bu yüzden kararlarınızı yaparken mutlaka bir uzmanından destek almanızı öneririz.

Yazı altına yapılan yorumlar ve verilen kişisel bilgilerin sorumluluğu okuyucuya aittir. Herhangi bir olumsuz durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. 

Özgün yazılarımızın kopyalanması ve çalınması durumunda her türlü yasal süreci işleteceğimizin bilinmesini isteriz.

Bizler Fikri Mülkiyet Haklarına saygılı bir yayın yaparken aynı saygıyı okuyucularımızdan da beklemekteyiz.

Umarız istediğiniz ve aradığınız bilgileri sitemizde bulabilmişsinizdir. Sade Bilgi ekibi olarak sizlere her daim kaliteli içerikler sunmaya çalışıyoruz

Saygılar,
Sade Bilgi Yönetimi